Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRC405FZF01GL має нижчеперераховані особливості:
Загальний об'єм — 300 л
Клас енергоспоживання — A
Кількість кошиків — 4
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Загальний об`єм | 300 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 268 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 24 годин |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1110 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Вага | 42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 117 ₴



