Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRD86SLF30 має нижчеперераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 1
Система розморожування — крапельна система (DEFROST)
Габарити (ВхШхГ) — 550х500х550
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 55 л |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 865 ₴




