Газові поверхні Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MG696TGI має нижче перераховані особливості:
Тип поверхні — газова
Ширина поверхні — 59 см
Кількість конфорок — 4
Газ-контроль конфорок — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Midea |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип | Газова |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Характеристика конфорок | |
| "Передня права, кВт" | 1 |
| "Дня права, кВт" | 1.75 |
| "Дня ліва, кВт" | 1.75 |
| "Передня ліва, кВт" | 3.8 |
| WOK адаптер | є |
| Інтегрована підставка для кавника | є |
| Комфорка підвищеної потужності з потрійним рядом полум'я | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 399 ₴




