Пылесосы Midea отлично послужат Вам и Вашей семье!
Комплектация MUA18C имеет нижеперечисленные особенности:
Тип уборки - сухая
Мощность всасывания - 210 Вт
Тип пылесборника - контейнер
Более подробные характеристики Вы можете найти ниже. Звоните или оставьте нам сообщение, мы с радостью поможем Вам выбрать наиболее подходящий товар. Также на нашем сайте вы можете найти товары бытовой техники по наиболее приятным ценам: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴








