Пилососи Vimar чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація VVC-1834B має наступні параметри:
Тип прибирання - суха
Потужність - 1800 Вт
Тип пальцеборника - мішок для пилу
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар. Також на нашому веб-сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vimar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Потужність всмоктування | 320 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип прибирання | Суха |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vimar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴



