Пилососи Vimar чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VVC-221В має нижчеперераховані особливості:
Тип прибирання — суха
Потужність — 2200 Вт
Тип пилозбірника — контейнер
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 360 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип прибирання | Суха |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Тип | Звичайний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vimar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



