Пральні машини Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація XPB-30 PA має нижче перераховані особливості:
Центрифуга для віджимання — Немає
Допустиме коло білизни під час прання — 3,5 кг
Помпа для зливання брудної води — немає
Спосіб завантаження — вертикальний
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Грузія |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.5 кг |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Milano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴





