Мініпечі Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-EC3401 має нижче перераховані особливості:
Об'єм електропечі - 34 л
Потужність — 1500 Вт
Гарантійний термін — 24 міс
Режими: хлібопічка, гриль, випічка, запікання, розморожування
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Україна |
| Тип управління | Механічне |
| Об`єм | 34 л |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Saturn |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴






