Пральні машини Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація V-135-2550 має такі особливості:
Центрифуга для віджимання — є
Максимальна швидкість викручування — 300 об/хв
Допустиме коло білизни під час прання — 3,5 кг
Помпа для зливання брудної води — немає
Спосіб завантаження — вертикальний
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴







