Ваги Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VFS-1832 має нижчеперераховані особливості:
Матеріал платформи — скло
Точність вимірювання — 100 г
Максимальна вага — 180 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vilgrand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴









