Ваги Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VКS-525 має нижчеперераховані особливості:
Функція автовимкнення — так
Точність вимірювання — 1 г
Максимальна вага — 5 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vilgrand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴






