Плойки Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VHC-3062 має нижче перераховані особливості:
Матеріал покриття — алюміній
Споживана потужність — 65 В
Температура нагрівання — 200 °C
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ViLgrand |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 100 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vilgrand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴




