Фени Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-НС 7350 має нижче перераховані особливості:
Кількість режимів роботи — 2
Кількість насадок — 2
Кількість температурних режимів - 3
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Saturn |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴







