Фени Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-НС 7348 має нижче перераховані особливості:
Кількість режимів роботи — 3
Кількість насадок — 1
Кількість температурних режимів - 3
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Saturn |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴



