Посудомийні машини Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MID60S300 має нижчеперераховані особливості:
Варіант встановлення — вбудована
Кількість програм — 6
Максимальне завантаження — 14 комплектів
Габарити (ВхШхГ) — 81.5х60х55
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Половинне завантаження | Так |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Захист від протікання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 006 ₴



