Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRC345FZF01 має такі особливості:
Загальний об'єм — 249 л
Клас енергоспоживання — A
Кількість кошиків — 2
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | Midea |
| Загальний об`єм | 249 л |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 246 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 24 годин |
| Захист від дітей | Ні |
| Перевішувані двері | Ні |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Midea |
| Перенавішові двері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 505 ₴





