Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація HS-186 має нижчеперераховані особливості:
Загальний об'єм — 142 л
Клас енергоспоживання — А+
Кількість кошиків — 1
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 142 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Енергоспоживання | 170 кВт/год |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 632 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 29.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 445 ₴







