Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRD229FZF01 має нижче перераховані особливості:
Загальний об'єм — 165 л
Клас енергоспоживання — F
Кількість відділень — 5
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Виробник | Midea |
| Загальний об`єм | 165 л |
| Клас енергоспоживання | F |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 7.2 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 9 годин |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 251 ₴




