Пилососи Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VVC-2050 має нижчеперераховані особливості:
Тип прибирання — суха
Потужність — 2000 Вт
Тип пилозбірника — мішок
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 299 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога" |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 6 м |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Таймер | Ні |
| Програмування по днях тижня | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vilgrand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴








