Пральні машини Saturn чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація WK7606 має такі особливості:
Центрифуга для віджиму - є
Об'єм завантаження - 6 кг
Помпа для зливу брудної води - є
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар. Також на нашому веб-сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | D |
| Колір корпусу | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 865 мм |
| Ширина | 745 мм |
| Глибина | 435 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴








