Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MIDEA MDRS 723MYF34 має нижче перераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — бічне
Габарити (ВхШхГ) — 1788х895х690
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1788 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Основні | |
| Виробник | Midea |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Загальний об`єм | 516 л |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Об'єм морозильної камери | 174 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Кількість камер | 2 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Морозильна камера | Збоку |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 946 ₴




