Холодильники Midea чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація 632FIE46 має такі особливості:
Система розморожування - NO FROST
Тип компресора - інверторний
Загальний об'єм - 474 л
Габарити (ВхШхГ) - 1780x833x648
Розташування морозильної камери знизу
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 456 л |
| Об'єм морозильної камери | 153 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Керування через Wi-Fi , Режим "Відпустка" , Швидке замороження, Автономне збереження холоду, Індикатор температури, Суперохолодження, Суперзаморозка |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 4 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Індикатор температури | Так |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1775 мм |
| Ширина | 833 мм |
| Глибина | 653 мм |
| Вага | 85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 999 ₴










