Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація 424FGF020 має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 188х59х63 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 310 л |
| Об'єм морозильної камери | 86 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Енергоспоживання | 240 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 19 годин |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1880 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Вага | 62 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴







