Холодильники Midea чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація MIDEA HС-515 WEN має нижчеперечислені особливості:
Кол-во камер в холодильнику - 2
Система розморожування - NO FROST
Розташування морозильної камери знизу
Габарити (ВхШХГ) - 1800х710х730
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Загальний об`єм | 396 л |
| Об'єм морозильної камери | 102 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Морозильна камера | Знизу |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 786 ₴



