Холодильники Midea чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація MIDEA HC-660 WEN має нижчеперечислені особливості:
Кол-во камер в холодильнику - 2
Система розморожування - NO FROST
Розташування морозильної камери - біже
Габарити (ШхГ) - 1800х900x750
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 491 л |
| Об'єм морозильної камери | 155 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Морозильна камера | Збоку |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 012 ₴






