Пральні машини Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MF200W80WB/W-UA має такі особливості:
Кількість програм прання - 16
Тип мотора - інверторний
Габарити (ВхШхГ) - 85 х 60 х 47 см
Допустиме коло білизни під час прання - 8 кг
Максимальна швидкість віджимання - 1400 об/хв
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найбільш приємними цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.545 кВт*год/кг |
| Споживання води | 48 л |
| Кількість програм прання | 16 |
| Рівень шуму при пранні | 76 дБ |
| Smart функції | Керування через Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴








