| Пральні машини Midea чудово послугують Вам і Вашій родині! Комплектація MIDEA MF100W60-UA має нижче перераховані особливості: Кількість програм прання — 15 Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг Максимальна швидкість викручування — 1000 об/хв Спосіб завантаження — фронтальний Габарити (ВхШхГ) — 85х60х40 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Програма прання джинсів |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Звуковий сигнал, Відстрочка старту |
| Рівень шуму при пранні | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 799 ₴









