Пилососи Artel чудово послугують Вам та Вашій родині!
Комплектація VCB 0316 має такі особливості:
Потужність всмоктування - 320 Вт
Споживана потужність - 1600 Вт
Тип пилозбірника - мішок для пилу
Ємність пилозбірнику - 2 л
Насадки: підлога/килим
Докладніші характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 320 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 282 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 5.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴




