ФУНКЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ
- Вбудована система безпеки в кухонних плитах
Однією з найважливіших функцій газової плити є система газ-контроль. Ця система автоматично припинить подавання газу, якщо полум'я раптово згасне
- Надійне, знімне скло дверцят духової шафи.
Скло у дверцятах духової шафи є знімним, завдяки чому дуже зручно очищати дверцята після користування газовою плитою. Також треба зазначити, що скло є каленим і може витримати критичні температури.
- Функція «Гриль» у кухонних плитах
- Електропідпалювання конфорок кухонних плит
Функція електрозапалювання конфорок здатна неабияк заощадити ваш час і позбавить потреби щоразу під час увімкнення користуватися спичками
- Ящик для зберігання посуду
У нижній частині газової плити є зручний ящик, у якому Ви можете зберігати весь необхідний посуд.
- Звукове сповіщення готовостей страв у кухонних плитах.
Ця модель має звуковий сигнал. Щойно закінчується заданий таймером час, лунає звуковий сигнал, що сповіщає вас про готовність страви.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Загальний тип плити — комбінована
- Тип варильної поверхні — (робочого стола) Газова 2; Електрична 2 V1/V3
- Кришка - Скляна
- Решітки робочого столу — Сталь
- Тип духовки — Електрична
- Вбудована система безпеки ✓
- Зручна експлуатація ✓
- Знімне скло дверцят духової шафи ✓
- Електропідпалювання конфорок ✓
- Ящик для зберігання посуду ✓
- Звукове сповіщення готовності страв ✓
- Термостат ✓
- Таймер зі звуковим сигналом ✓
- Підсвічування духовки ✓
- Індикатор тена духової шафи ✓
- Індикатор електро конфорок ✓
- Термостійке гартоване скло ✓
ТЕН: Верхній, Нижній Деко: 2 шт. Решітка нікельована: 1 шт. Форсунки (зжиж.газ) 0,55*0,65*0, 85*0,68*0,72 0*1*1*0*0
ГАБАРИТИ І ВЕС: Габаритні розміри без паковання (В х Ш х Г)м 850 х 600 х 600; Габаритні розміри з упаковкою (В х Ш х Г)мм — 930 х 650 х 700; Вага без паковання — кг 43; Вага з пакованням — кг 47
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
- Ціна: 13 999 ₴






