Мініпіч ARTEL MD-4218 econom Black/Red
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Об`єм | 42 л |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 5.9 А |
| Бренд | Artel |
| Номінальна напруга | 220-240 Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Регульований термостат до | 280*З |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴





