Мініпіч ARTEL MD-3216 L Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Об`єм | 32 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1400 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 5.9 А |
| Бренд | Artel |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Таймер | 90 хв |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Регульований термостат до | 280*З |
| Розмір печі | 42,5х53х34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



