Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRM691MIE28 має такі особливості:
Система розморожування — NO FROST
Загальний корисний об'єм — 530 л
Тип компресора — інверторний
Габарити (ВхШхГ) — 189х83х65 см
Розташування морозильної камери — знизу
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 4 |
| Загальний об`єм | 530 л |
| Об'єм морозильної камери | 175 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 4 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Енергоспоживання | 442 кВт/год |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1898 мм |
| Ширина | 896 мм |
| Глибина | 708 мм |
| Вага | 94 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴












