Пральні машини Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація IDSG-601 має такі особливості:
Макс. швидкість викручування - 1000 об/хв
Тип двигуна - інверторний
Клас енергоспоживання - А
Габарити (ВхШхГ): 85х59,5х39 см
Максимальне завантаження - 6 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Економічна програм |
| Особливості | Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Дисплей, Звуковий сигнал |
| Кількість програм прання | 14 |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 49 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка товару безкоштовна в межах території України на відділення Нової Пошти або кур'єрською доставкою на адресу замовника











