Мультипічі Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MF-CY55K має такі особливості:
Споживана потужність — 1600 Вт
Тип керування - сенсорне
Покриття - антипригарне
Місткість чаші - 5 л
Кількість автоматичних програм - 7
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 5 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 7 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 4.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴







