Сушильні машини Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MD110H80/W-UA має такі особливості:
Максимальне завантаження — 8 кг
Тип сушіння — тепловий насос
Тип зливу води — у каналізацію
Кількість програм сушіння — 15
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сушки | вентиляційна |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | D |
| Сушіння за часом | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Швидка сушка | Так |
| Інвертор | Так |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Функція для запобігання сминания | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкриття люка на 180 градусів | Так |
| Скляні дверцята барабана | Так |
| Об'єм барабану | 122 л |
| Захист від дітей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип зливання води | Каналізація |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Відтермінування старту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 799 ₴









