Мультипічі INTERLUX чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILOC-6090 має такі особливості:
Споживана потужність — 1700 Вт
Тип керування — сенсорне
Покриття — антипригарне
Місткість чаші — 6 л
Кількість автоматичних програм — 8
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 6 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Нижня решітка | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Глибина | 358 мм |
| Вага | 5.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








