Колекція каструль ICONIK VINNARC, характеризується поєднанням сатинового та дзеркального зовнішнього покриття і наявністю мірної шкали. Каструлі прямої форми стриманого та лаконічного дизайну. Потовщене капсульне дно швидко та рівномірно нагрівається, що дозволяє скоротити час на приготування. Кришка скляна, оснащена отвором для випускання пари та металевим обідком, який забезпечує довговічність продукції.
- Тип: каструля
- Об`єм повний: 3.6 л (Об`єм зазначений до краю каструлі. Мірна шкала каструлі вказує на робочий об`єм.)
- Діаметр: 20 см
- Товщина стінок: 0,5 мм;
- Кріплення ручок: клепкове з'єднання;
- Кришка з термостійкого скла з паровідведенням;
- Підходить для всіх типів плит, включно з індукцією;
- Внутрішнє полірування: дзеркальне;
- Можна мити в посудомийній машині.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Країна-виробник: Китай
- Торгова марка VINNARC
БЕЗ ПОДАРУНКОВОЇ КОРОБКИ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Внешнее покрытие | без покрытия |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Диаметр кастрюли | 20 см |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мерная шкала | Да |
| Объем | 3.6 л |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Тип | Кастрюля |
| Тип дна | Многослойное |
| Тип плиты | Индукционная, Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Толщина стенок посуды | 0.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Диаметр под крышку | 20 см |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Способ крепления ручек | Клепочное соединение |
| Утолщенное дно | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем кастрюли | 3.1-4 л |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴





