Сталева каструля VINNARC порадує вас практичністю і довговічністю.
Містка каструля з нержавіючої сталі підходить для приготування безлічі страв.
У комплекті з ємністю йде і скляна кришка, в якій є паровідвід.
Зручні ручки дають змогу легко переносити каструлю з місця на місце.
Ця модель посуду підходить для використання на всіх сучасних плитах.
- Тип: Каструля
- Об'єм повний (до краю каструлі): 11 л
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Кришка: Скло
- Можна мити в посудомийній машині
- Виробник: ТМ VINNARC
- Колір: Сталевий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shenzhen |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр кастрюли | 26 см |
| Высота кастрюли без крышки | 21 см |
| Толщина стенок посуды | 0.5 мм |
| Тип дна | Многослойное |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Мерная шкала | Да |
| Цвет | Стальной |
| Тип плиты | Индукционная, Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Объем | 13 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Утолщенное дно | Да |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴





