Духовки Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILEO-0048BG має такі особливості:
Об'єм електропечі — 48 л
Потужність — 1800 Вт
Таймер — 60 хвилин
Комплектація — решітка гриль, прямокутне деко, рожн, піддон для крихт, ручка для вилучення дека та решітки
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 48 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 7.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴







