Пральні машини Beko чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація BM1WFSU37233WB має такі особливості
Допустиме кількість білизни під час прання — 7 кг
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоспоживання — А+++
Максимальна швидкість викручування — 1200 об/хв
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 496 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
| Енергоспоживання | 0.662 кВт*год/кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 199 ₴









