Холодильники Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILR-0093W має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Габарити (ВхШхГ) — 85х47.5х44.5 см
Розташування морозильної камери — зверху
Система розморожування — крапельна система (DEFROST)
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 83 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Енергоспоживання | 109 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴







