Мультипечі Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VAF 6017 WDS має такі особливості:
Тип керування — сенсорне
Покриття — антипригарне
Місткість чаші — 6 л
Таймер — до 1 години
Споживана потужність — 1700 Вт
Кількість автоматичних програм — 8
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 6 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Глибина | 308 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴










