-
Тип: посудомийна машина
-
Встановлення: вбудована
-
Місткість: 10 комплектів
-
Кількість кошиків: 3
-
Кошик для столових приладів, що пересувається
-
Кількість програм: 5
-
Електронне керування з цифровим дисплеєм
-
Рівень шуму: 49 дБ
-
Сушіння: активне сушіння
-
Кількість розбризкувачів: 2
-
Повний захист від протікання AquaStop
-
Використання таблеток All in One
-
Програми миття:
-
Інтенсивна 60 С
-
Звичайна 55 С
-
Швидка 30 хвилин, 45 С
-
Eco, 45 С
-
90 хвилин, 65 С
-
-
Extra Drying (додаткове сушіння)
-
Половинне завантаження
-
Відстрочка старту: 3/6/9 годин
-
Тип дозатора: Mini
-
Клас енергоспоживання: А++
-
Клас сушіння: А
-
Клас споживання води: А
-
Споживання води, л: 10
-
Зовнішні габарити В*Ш*Г (мм): 815-845 х 448 х 550
-
Габарити ніші В*Ш*Г (мм): 820-870 х 450 х 580
-
Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 9 годин |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 9 л |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Використання засобів 3 в 1" | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Так |
| Використання засобів "3 в 1" | Так |
| Програма швидкого миття | Так |
| Програма економного миття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴






