Мікрохвильовки Beko чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MGC20130BB має такі особливості:
Тип керування — сенсорне
Потужність мікрохвиль — 700 Вт
Внутрішнє покриття — емаль
Об'єм мікрохвильової печі — 20 л
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | теновий |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Замок від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 258 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне розігрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴






