Пральні машини LG чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація F2J6HG0W має такі особливості:
Допустиме коло білизни під час прання — 7 кг
Допустиме кількість білизни під час сушіння — 4 кг
Максимальна швидкість викручування — 1200 об/хв
Тип мотора — інверторний Direct Dryve
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найбільш приємними цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Так |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 4 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 1 кВт*год/кг |
| Споживання води | 80 л |
| Рівень шуму при пранні | 57 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 62 кг |
| Програми | |
| Основні та спеціальні програми | Програма "Щоденне прання '', Програма ''Прання дитячих речей'', Програма ''Спортивний одяг'', Програма ''Пухова ковдра'', Програма "Змішаний тип білизни", Програма ''Анти-алергія'', Функція пари, Програма ''Швидке прання'', Програма ''Делікатного прання'', Програма "Бавовна" |
| Функції | |
| Функції | Функція "Дозавантаження", Додаткове полоскання, Таймер відстрочки старту, Функція ''Очищення барабана'', Програма ''Видалення плям'', Функція ''Легке прасування'', Вибір швидкості віджиму, Вибір температури прання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴











