Мультипічі ECG чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація AF3500 має такі особливості:
Тип керування — сенсорне
Споживана потужність — 1500 Вт
Покриття — антипригарне
Місткість чаші — 3,5 л
Таймер — до 30 хвилин
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 3.5 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Вага | 5.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴







