Кондиціонери Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-09HR/BTU має такі особливості:
Обслуговувана площа — 30 м/кв
Тип компресора — інверторний
Одиниця БТЕ/BTU — 9
Таймер — є (до 24 годин)
Холодопродуктивність — 3,5 кВт
Теплопродуктивність — 3,5 кВт
Діапазон температури — (-15 °C до + 46 °C)
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2600 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 770 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 690 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 255 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 500 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 600 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 232 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴







