Пральні машини Samsung чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація WW70T3020BW має такі особливості:
Клас енергоспоживання — А+++
Обсяг завантаження — 7 кг
Тип двигуна — інверторний
Швидкість віджимання — 1200 об/хв
Габарити (ВхШхГ) — 85x59,5x44 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: https://bt-home.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Звуковий сигнал, Захист від перепадів напруги |
| Споживання води | 48 л |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 499 ₴










