Пральна машина напівавтомат із віджиманням і помпою відкачування води Milano FWT701 PA Blue
5 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101146
+380 (96) 446-22-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пральні машини Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація FWT701 PA має такі особливості:
Допустиме кількість білизни під час прання — 6,5 кг
Допустима кількість білизни під час віджимання — 4 кг
Помпа для зливання брудної води — є
Бак для викручування — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | D |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Країна виробник | Грузія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴










