Пральні машини Artel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація TG70FP має такі особливості:
Потужність прання — 320 Вт
Потужність викручування — 125 Вт
Допустиме коло білизни під час прання — 7 кг
Допустиме кількість білизни під час віджимання — 3.6 кг
Помпа для зливання брудної води — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 20.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴





